O Nas

Witamy na stronach Vermari , wszechstronnej Spółki utworzonej aby talenty handlowe mogły współdziałać z budowlaną precyzją oraz stabilnością . I tak w 2009 roku hurtownia spożywcza , zaopatrzenia piekarni i zakładów przetwórstwa cukierniczego, zakładów masarskich oraz gastronomicznych połączyła się z dużą spółką deweloperską aby współtworzyć silną grupę finansową.

Zarząd

W. Konrad Janiszewski wybitny specjalista w zakresie budownictwa, laureat wielu nagród, twórca oraz opiekun wielu prestiżowych obiektów mieszkalnych jak i użyteczności publicznej, zawsze dokładny, perfekcjonista . Prywatnie mąż i ojciec cudownej rodziny, pasjonat wypraw wysokogórskich, zdobywca min. Mount Everest, człowiek wszechstronnie uzdolniony . Zawsze trafia na szczyt.

Marcin Wojtczak według wielu gwiazda polskiego handlu, absolwent prawa administracyjnego, specjalista od towarów deficytowych, niekwestionowany autorytet w zakresie handlu cukrem oraz wszelakimi artykułami spożywczymi, jego klienci to największe zakłady produkcyjne oraz hurtownie spożywcze w całym kraju, prywatnie zagorzały kibic piłki nożnej i znawca tematu. Tak jak w pracy jego pasja poparta jest solidną wiedzą i doświadczeniem, do 18 roku życia trenował piłkę nożną, zawsze rzetelny i hołdujący zasadom fair play.

Iza Czarnecka, licencjonowany pośrednik towarowy , dyplomy min. ICC, European Trading Center. Zawodowa członkini rad nadzorczych , specjalistka od handlu międzynarodowego, posiadająca wszelakie certyfikacje z języka angielskiego. Pasjonatka off-road’u i motoryzacji, tancerka latino oraz posiadaczka trzech kotów , młoda, energiczna i z zapałem podchodząca do swojej pracy. Gorąca krew z domieszką solidnej edukacji i doświadczenia, wesoła i lubiana przez klientów . W karierze zawodowej jak w tańcu duży temperament plus ciężka praca.